ÜRÜN KODU : VP-2000A-KOPS
İÇ ÖLÇÜ : 565 x 770 x 445 mm
DIŞ ÖLÇÜ : 610 x 810 x 445 mm
RENK :
DİĞER BİLGİLER :
- Altı Kapalı Yanları Delikli Kasa
- El korumalı tutma yeri vardır ve açıktır.
- Kasalar Üst üste istif yapıla bilmesi için tasarlanmıştır.
- HDPE'den Üretilmektedir.
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Hani Sektörlerde Kullanılır ?

“gıda”, “otomotiv”, “tarım”, “sağlık”, “lojistik, “kimya”, “tekstil” ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler

Kaç Adet Sipariş edilebilir?

İstediğiniz adet satışımız mevcuttur

Plastik Kasalar Hakkında Genel Bilgi

Vira Plastik Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Vira plastik plastik kasa çeşitleri Türkiye’nin en çok tercih edilen plastik kasa ürünleridir. Hızlı temizlik ve kolay taşıma imkanı sunan bu kasalar, işletmelerin zamandan tasarruf etmelerini sağlarlar. Ölçü, kullanım alanı ve cinsine göre çeşitlenen plastik kasa modelleri her kullanıma ve ihtiyaca uygundur.

Delikli Plastik Kasalar

Delikli plastik kasa modelleri; genel olarak gıda, tarım ve süpermarketlerde tercih edilirler. Delikli yapıları sayesinde ürünlerin uzun süre ve taze bir şekilde muhafaza edilme imkanı sunarlar. Genellikle üst üste konulabilir, iç içe geçebilir ve katlanabilir özellikleri ile çalışanlar için de taşıma ve depolama kolaylığı sağlarlar. Kullanıldığı alandaki diğer ekipmanlar ile de entegre olarak kullanılabilirler. İhtiyaca uygun farklı taban yapıları sayesinde kullanım kolaylığı dışında gıda hijyenini de en üst seviyede sağlarlar. Modern tasarımlarıyla birçok mağaza ve market içi teşhirde de tercih edilmektedirler.

Ürün Sipariş Formu