ÜRÜN KODU : VP-8622
İÇ ÖLÇÜ : 562 x 756 x 217 mm
DIŞ ÖLÇÜ : 598 x 798 x 229 mm
RENK :
DİĞER BİLGİLER :
- Altı ve Yanları Kapalı Kasa
- El korumalı tutma yeri vardır ve açıktır.
- Kasalar Üst üste istif yapıla bilmesi için tasarlanmıştır.
- HDPE'den Üretilmektedir.
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Hani Sektörlerde Kullanılır ?

“gıda”, “otomotiv”, “tarım”, “sağlık”, “lojistik, “kimya”, “tekstil” ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler

Kaç Adet Sipariş edilebilir?

İstediginiz adet satışımız mevcuttur

Plastik Kasalar Hakkında Genel Bilgi


Vira Plastik Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Vira plastik plastik kasa çeşitleri Türkiye’nin en çok tercih edilen plastik kasa ürünleridir. Hızlı temizlik ve kolay taşıma imkanı sunan bu kasalar, işletmelerin zamandan tasarruf etmelerini sağlarlar. Ölçü, kullanım alanı ve cinsine göre çeşitlenen plastik kasa modelleri her kullanıma ve ihtiyaca uygundur.

Kapalı Plastik Kasalar

Kapalı plastik kasa modelleri, kullanım alanı en geniş olan plastik kasa tiplerindendir. Genellikle muhafaza etme ve saklama amacıyla kullanılırlar. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu kasa tipleri, gıdadan hırdavat ve yapı malzemelerine kadar pek çok ürünü istiflemek veya taşımak için tercih edilirler. Kapalı tasarımları sayesinde, ürünleri dış etkenlerden koruyarak uzun süre zarar görmeden muhafaza etmeye imkan veren kapalı plastik kasalar; üst üste konulabilir, iç içe geçebilir ve katlanabilir özellikleri ile çalışanlar için de taşıma ve depolama kolaylığı sağlarlar.

Ürün Sipariş Formu